Kategorie

Trička pro celou rodinu – vytvořte si unikátní set!

Zveřejněno: 2021-09-29 06:41:12
Kategorie:

Rodina je základ státu. Tohle heslo si ze školy pamatuje snad úplně každý. Být součástí rodiny je hrozně fajn – ale moc dobře chápeme, že vám někdy ostatní dost lezou na nervy. I tak jste ale určitě moc rádi, že je máte, a že se na ně můžete spolehnout. Taky rádi dáte najevo, že k sobě patříte (tedy, když vás zrovna děti nepřivádějí svými poznámkami na pokraj šílenství :)) Pokud se třeba chystáte na rodinnou dovolenou, možná by se vám mohla hodit super stylová rodinná trička, která vyniknou právě tehdy, když jste spolu!

V rodině je síla. Jestliže jste klasický typ rodiny, máma, táta a dvě děti, stvořili jsme pro vás právě tuhle sestavičku krásných černých designových triček. A protože víme, že děti jsou experti na zašpiněné oblečení, potisk je vysoce kvalitní, právě kvůli tomu, aby vydržel časté praní. Pozor, i ve verzi pro tříčlennou rodinu!

 Komplet pro rodinu - Baterie - trička s potiskem

Tak si někdy připadáte jako vymačkaný citron? Nejradši byste si šli lehnout a vaše děti řádí jako černá ruka? Pak je pro vás tahle souprava triček jako stvořená. Nabité a vybité baterie snad ani nepotřebují další komentář….

A pozor, máme unikátní set triček pro ty, kteří holdují zkratkám – nebo IT. Zřejmě každý uživatel už zná zkratku ctrl+c a ctrl+v. Napadlo vás někdy, že to vlastně podobně funguje i u rodičů a dětí? Od rodičů zkopírováno a do dětí vloženo. Přesně pro takovou rodinku milovníků klávesových zkratek tu máme set triček, který si můžete prohlédnout a objednat právě tady.

Pokud zrovna ale nepotřebujete set triček pro celou vaši rodinu, vybírat můžete i ze speciálních sad pro naše nejmilejší, třeba pro maminky. Set super pohodlné a stylové mikiny, polštářku a hrnečku dopřeje vaší mamince dokonalé chvíle odpočinku!

Projděte si v klidu a pohodlí domova celou naši nabídku pro rodinu – najdete tu nejen trička pro mámu, tátu a děti, ale také třeba pro švagra, babičku, strýčka nebo vaše sourozence. Různé styly, různé potisky, ale jedno mají trička z našeho e-shopu společné – jsou kvalitní, originální a ideální jako dárek!


 Komplet pro rodinu - CTRL+C CTRL+V - trička s potiskem

Související produkty

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)