Kategorie

Dárek, který můžete tátovi dát nejen na Den otců

Zveřejněno: 2021-06-10 10:50:10
Kategorie:

Existují lidé, pro které je radost vybírat dárky. Těmi jsou dozajista naši nejbližší. Protože je máme rádi a dobře je známe, chceme jim také udělat radost, a pokud možno, dárkem k narozeninám, svátku nebo jiné příležitosti je také překvapit. Protože se ale jedná o naše blízké lidi, může se stát, že se cítíme vlastně tak trochu ve výběru dárku svázaní. A proč? Jednoduše proto, že je máme rádi a nechceme je zklamat. Ale nebojte, přinášíme vám pár tipů, které vám pomohou při výběru dárku pro vašeho tátu, třeba k blížícímu se Dni otců. Jak by tedy mohl vypadat dárek pro tátu, který mu můžete věnovat nejen ke Dni otců?

Tričko s potiskem

Jednoznačně hraje prim ve výběru dárku nejen pro vašeho tátu. Díky tričku s potiskem dokážete tátovi dát najevo, jak moc ho máte rádi, nebo ho jednoduše pobavit. Zaměřit se můžete v našem e-shopu nejen na trička přímo s potiskem pro tátu, ale třeba i na rok narození, znamení horoskopu, sport, který miluje či práci, které se věnuje. Fantazii se meze nekladou a na výběr máte opravdu spoustu variant.

https://trickovy.cz/3351-pokud-to-neopravi-tata-tak-uz-nikdo-panska-tricka-s-potiskem.html

Dřevěná bedýnka na pivo s gravírováním

No jasně, který táta si sem tam nedá jedno orosené? Aby se mu pivní lahve lépe nosily, stvořily jsme pro všechny milovníky piva tuhle bedýnku, ve které snadno pár piv na žízeň přenese. A co víc, díky gravírování můžete tenhle dárek zaměřit přesně na vašeho tátu – nechejte mu vyrobit bedýnku se jménem, datem narození nebo s vtipným vzkazem!

Polštář nebo hrnek s potiskem

Možná si říkáte, že tohle přece není pro chlapa. Omyl. I ten sebevětší chlapák si čas od času přece uvaří kafe nebo si dá po nedělním obědě šlofíka (a kdo říká, že ne, tak většinou lže :)). Takový dárek potěší i vašeho tátu, obzvlášť tehdy, pokud bude s nějakou společnou fotografií, nebo vtipným potiskem pro naše milované tatínky.

Dárky s potiskem

Pokud se vám nelíbí ani jedna předchozí varianta, neházejte flintu do žita. V našem e-shopu najdete spoustu dárků s potiskem, takže se do vašeho vkusu dozajista nějaký trefí. A co je ještě lepší, potisk můžeme realizovat i podle vašeho návrhu, takže se jedná o opravdu jedinečný dárek, který vašeho tátu nezklame!

Táta teď pije kávu - neotravujte - hrnek

Související produkty

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)