Kategorie

Top 5 dárků ke Dni otců, nepromeškejte je!

Zveřejněno: 2022-05-16 10:23:53
Kategorie:

Den otců se nezadržitelně blíží, za chvíli nám zaklepe na dveře. Ale klid, ještě máte dost času si rozmyslet, co vlastně vašemu tátovi pořídíte. Zdá se vám to příliš těžké a nevíte si rady? Právě proto jsme připravili následující článek, ve kterém vám doporučíme těch nejlepších 5 dárků, se kterými letos rozhodně zabodujete! Buďte originální a darujte vašemu tátovi tentokrát něco stylového!

Potisky jsou i pro letošní rok hitem

Tričko s potiskem. Tak trochu se už stává klasikou mezi originálními dárky, ale s námi rozhodně do nudné šedi nespadnete! Tričko s potiskem můžete na míru přizpůsobit vašemu tátovi, ať už to bude tričko s potiskem jeho oblíbeného koníčku, práce, nebo třeba konkrétně určené tričko ke Dni otců – pro nejmilovanějšího tatínka, mistra zábavy ale i mnoho jiných. Stačí jen tedy jen vybrat motiv a velikost a pohodlně vše nakoupit online!

Hrnek s potiskem. Možná se vám to zdá jako velká nuda, ale je tomu přesně naopak. Dárek ke Dni otců nemusí být z těch nejdražší, stačí bohatě drobnost, která potěší. Právě hrnek je tak všední věcí, kterou často míjíme, aniž bychom si uvědomili, že ji vlastně každodenně potřebujeme. Z jedinečného hrnku s potiskem pro vašeho tátu mu bude jeho ranní doušek kávy chutnat mnohem lépe, to nám věřte!

Polštářek. Nejen pro ženy, ale i pro pány! I ti totiž dokáží docenit nekonečné pohodlí a měkoučký materiál, který polštářek od nás poskytuje! Navíc doplněn designovým potiskem pro vašeho tátu, který je nejlepší na světě! Ideální pro tatínky, kteří milují svou siestu a chtějí si užívat nekonečné pohodlí! Polštářek má navíc snímatelný povlak, tudíž se velmi snadno udržuje.


Tak vypadá nejlepší táta na světě - pánská trička s potiskem

Gravírované dárky zažívají boom!

Přepravka na piva. Tak na tohle slyší každý táta. Přepravka na piva se hodí naprosto každému tátovi, vždyť který z nich si nedá čas od času rád jedno orosené za odměnu? Tahle přepravka je nejen kvalitně řemeslně zpracovaná, ale pojme dokonce šest kusů lahví. A co víc, je jako šitá na míru vašemu tátovi – stylové gravírování ho prostě dostane! Gravírované dárky jsou velmi oblíbené, tak pořiďte i vy stylový a praktický dárek pro vašeho tátu!

Podtácek pod hrnek nebo sklenici. A když už jsme u toho piva a kávy, dozajista byste neměli minout i takovou drobnost, jakou je podtácek s gravírováním. Možná, že si říkáte, že se jedná o zbytečnost, ale vůbec ne. Vzpomeňte si na všechna ta kolečka na stole a nábytku, darmo mluvit… gravírování je navíc určeno pro všechny tatínky, takže jde o dárek, který rozhodně potěší, a vy u svého táty letos stoprocentně zabodujete!


Tátovy zásoby na těžké časy - přepravka s gravírováním


Související produkty

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)